ماشین لباسشویی ایرانی یا خارجی ؟

یکی از سوالات پیش فرض قبل از خرید لوازم خانگی این است که برندهای ایرانی با کیفیت تر هستند یا خارجی؟ معمولا افراد در هنگام انتخاب و تصمیم گیری بر سر این دوراهی قرار می گیرند و اگر به شنیده ها و تجربیات یا اطلاعات خود و افراد مورد اعتماد اطرافشان تکیه نکنند، نمی توانند انتخاب نهایی را انجام دهند. با توجه به تعدد برند ها و کارخانه های تولید کننده انواع لوازم خانگی و همچنین ماشین لباسشویی، تعداد گزینه های قابل انتخاب برای خریداران بسیار افزایش یافته است و به همین دلیل خریداران قبل از انتخاب نمودن نیازمند راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر هستند.

اصولا ذهن افراد درگیر این موضوع می شود که اجناس خارجی با کیفیت تر هستند یا ایرانی؟ آن ها به دنبال دوام کالا و پیشگیری از وقوع هر گونه ایراد ناشی از نقص کیفیت هستند و نمی خواهند مجبور شوند که به این زودی ها از خدمات تعمیرگاه های تعمیرات ماشین لباسشویی بهره مند شوند. موضوع بسیار پیچیده است؛ زیرا اگر بخواهیم دستگاه خریداری شده طول عمر بیشتری داشته باشد علاوه بر انتخاب از یک برند شناخته شده و ممطئن باید نگاهی هم به طرز استفاده از دستگاه بیندازیم.

اغلب کاربران نکات ایمنی و نکات معمول استفاده از لوازم خانگی برقی را رعایت نمی کنند و همین نکته موجب می شود تا خیلی زود به خدمات تعمیرات نیاز پیدا کنند. پس صرف نظر از برند سازنده ی ایرانی یا خارجی، مصرف کننده نیز باید اطلاعات خود را در خصوص کاربری صحیح از ماشین لباسشویی افزایش دهد. اگر سری به بازار لوازم خانگی بزنید، قطعا متوجه خواهید شد که کالاهای تولید شده توسط برند های خارجی بیش از برندهای داخلی دیده می شوند و همچنین مورد انتخاب خریداران واقع می گردند. آیا تا به حال به این نکته اندیشیده اید که علت چیست؟

تصاویر ماشین لباسشویی

برخی از مهم ترین علت های رقابت همیشگی ماشین لباسشویی های ایرانی با نمونه های خارجی

  • بسیاری از برندهای سازنده ی غیر ایرانی یقینا دارای کیفیت بسیار بالا و مورد تایید جهانی هستند؛ پس این استقبال علت واضحی دارد؛ زیرا مشتری به دنبال کیفیت است و برای برخورداری از این کیفیت بهای آن را می پردازد.
  • برخی از برند های خارجی در تبلیغات موفق تر و موثر تر عمل کرده اند و با تبلیغات صحیح در کنار ارائه ی ماشین لباسشویی های با کیفیت توانسته اند نام خود را در ذهن مخاطبان ثبت نمایند؛ پس نتیجه میگیریم که اکثر انتخاب های خریداران می تواند بر مبنای تاثیری باشد که از تبلیغات مفید و درست و حرفه ای یک برند خاص کسب نموده اند.
  • برندهای غیر ایرانی به مقوله ی نوآوری در کنار به کارگیری تکنولوژی های جدید بسیار اهمیت می دهند و به همین دلیل است که تنوع محصولات ارائه شده توسط برندهای خارجی سیار بیشتر است؛ چه به لحاظ ظاهری و یا امکاناتی که به مدل های جدید ماشین لباسشویی اضافه می گردد. و این مورد نشان دهنده ی این موضوع است که کارخانه های فعال در حوزه ی تولید لوازم خانگی به هر میزان که توانسته اند خود را با نیازهای جامعه هماهنگ کنند و به روز رسانی شوند، موفق تر بوده اند.
  • یکی دیگر از دلایلی که اغلب افراد برای خرید ماشین لباسشویی برندهای خارجی را انتخاب می کنند، تجربه ی کاربری است. برای مثال خانواده یا آشنایان شما یک محصول را خریده اند و از خرید خود راضی بوده اند و شما بر مبنای نظر آن ها و آن چه دیده اید و شنیده اید، به خرید می روید و در این زمان فروشندگان نیز با توجه به تجربه ای که از سایر مشتریان قبلی خود داشته اند و اشتیاق آن ها را برای خریداری ماشین لباسشویی خارجی مشاهده کرده اند؛ قطعا به شما مدل های غیر ایرانی را پیشنهاد می کنند، حتی اگر از قیمت بالاتری برخوردار باشند. البته این نکته را نیز یاد آور شویم که بسیاری از ماشین لباسشویی های ساخت ایران نیز از کیفیت و استاندارد لازم برخوردار هستند و همچنین شما می توانید با مبلغ کمتری آن ها را تهیه نمایید.

هدف از ارائه ی این مطالب در سایت تعمیرگاه  بوش تک سرویس به دور از هر گونه تبلیغات می باشد و تنها به منظور اطلاع رسانی و آگاهی دادن به شما دوستان عزیز می باشد چرا که با اندکی بررسی و تحقیق در بازار لوازم خانگی و تصمیم گیری بر مبنای نظریات خودتان قطعا خواهید توانست بهترین انتخاب را داشته باشید.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات انواع برند ماشین لباسشویی از جمله تعمیرات ماشین لباسشویی بوش و همچنین تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش خود با تعمیرگاه بوش تک سرویس بعنوان تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *